Výměna zboží

CO DĚLAT V PŘÍPADĚ, KDYŽ JSTE ZVOLILI ŠPATNOU VELIKOST OBLEČENÍ NEBO OBUVI

Aby k výše uvedenému vůbec nedocházelo, doporučujeme věnovat pozornost výběru správné velikosti a použít tabulku velikosti, kterou najdete na hlavní kartě produktu. Pokud i přesto nebude zvolená velikost sedět, pomůžeme vám.

O provedení výměny velikosti můžete požádat e-mailem prostřednictvím KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE, nebo můžete zaslat žádost v odpovědi na potvrzení objednávky, které Vám systém zaslal e-mailem bezprostředně po dokončení objednávky v internetovém obchodě. V případě použití kontaktního formuláře nezapomeňte uvést číslo objednávky a adresu se jménem, abychom vás mohli správně identifikovat. Na základě této žádosti vám budeme moci náhradní požadované zboží rezervovat.

Zboží k výměně pošlete v původním obalu od výrobce včetně případných etiket. Jako průvodní list přiložte kopii faktury - daňového dokladu, který byl součástí zásilky s objednávkou a slouží jako doklad o zaplacení. Na tuto kopii zapište stručnou žádost o výměnu (u kterého zboží chcete vyměnit velikost a za jakou, případně barvu za kterou, nebo za jaké jiné zboží chcete danou položku vyměnit). Takto připravenou zásilku zašlete na adresu naší provozovny:

ARMYSHOP.CZ, s.r.o.
Slavíkov - Studýnka 160
549 31 Hronov

Oznámení o přijetí zásilky k výměně zašleme emailem. Provedení výměny a odeslání náhradního zboží rovněž oznámíme emailem.

KDO HRADÍ POŠTOVNÉ

Pokud bylo zboží od nás zasláno v souladu s objednávkou, hradí poštovné zásilky s vraceným zbožím směrem k nám zákazník. V opačném případě nás kontaktujte, abychom Vám poslali štítek Odpovědní zásilky (který vytisknete, nalepíte na balíček a zásilku podáte na přepážce České pošty zdarna).

Poštovné zásilek s náhradním zbožím hradíme pouze u tuzemských zásilek při první výměně oblečení nebo obuvi za stejné zboží nejbližší sousední velikosti a barvy. Zásilky s náhradním zbožím posíláme Českou poštou. Není-li dohodnuto jinak, posíláme v ostatních případech náhradní zboží na dobírku v ceně standardního poštovného (125 Kč). Jestliže chcete ušetřit 30 Kč doběrečného, připojte k źádosti o výměnu vyrozumění, že poštovné uhradíte bankovním převodem a my Vám pošleme emailem výzvu k úhradě. Stejným způsobem můžete požádat o zaslání náhradního zboží přepravní službou DPD (cena přepravy na dobírku 125 Kč, při platbě převodem předem 95 Kč).

Pokud požadujete u některého výrobku výměnu za jiný druh s odlišnou cenou, vyřešíme případný nedoplatek včetně úhrady poštovného zasláním zboží na dobírku (dle podmínek a případných dohodnutých odlišností viz odstavec výše). Vznikne-li přeplatek, zašleme Vám rozdílovou částku nazpět na bankový účet, který uvedete do žádosti o výměnu.

Při výměně zboží ze zahraničí hradí zákazník jak poštovné zásilky s vraceným zbožím, tak poštovné zásilky s náhradním zbožím zasílaným od nás nazpět na jeho adresu. K úhradě poštovného zásilky s náhradním zbožím vyzveme zákazníka emailem, jakmile bude známa hmotnost zásilky s měněným (případně společně s doobjednávaným zbožím).