Blog

Nebojte se! Proč podporujeme Prague Pride?

Kategorie: BLOG

Již po jedenácté probíhá v Praze, ale nejenom tam, festival LGBT+ Prague Pride.

I my jsme se rozhodli podpořit pestrost a různost, protože jsme přesvědčeni, že patří k životu. Letošním tématem Prague Pride je coming out. Přihlásit se ke své identitě je pro mnoho lidí velmi těžké. Důvodem bývá strach z nepřijetí, odmítnutí, výsměchu. Podle statistik se v Česku 59 % LGBT+ lidí bojí mluvit  o své orientaci a identitě, protože mají strach z reakce okolí.

Právě těmto lidem chceme vyjádřit svou podporu.

Nebojte se jít s barvou ven!

Celý článek

Náš odpovědný přístup k přírodním zdrojům s EU.

Kategorie: BLOG

S armyshopem má asi většina z Vás spojenou zelenou barvu. Zelená ale není jen oblíbená barva oblečení do přírody, zelená je také znamením odpovědného přístupu k přírodním zdrojům a přírodě jako takové. Tenhle přístup nám není cizí, považujeme ho za samozřejmost, i proto jedeme na fotovoltaiku a bateriové úložiště. Zodpovědně tak využíváme energii ze slunce a efektivně s ní hospodaříme. Přes den vyrábí fotovoltaické panely na střeše naší provozovny elektřinu a její přebytky ukládá inteligentní systém v bateriovém úložišti. To nám pak zajišťuje provoz večer a brzy ráno, když slunce ještě nesvítí. Provoz našeho e-shopu je tedy z hlediska elektřiny ohleduplný k životnímu prostředí.

Celý článek

INVENTURA

Kategorie: BLOG

Ve dnech 25.3. a 26.3. probíhá inventura. Nebudeme tedy expedovat Vaše objednávky. Nejbližší termín expedice je pondělí 29.3.2021.

Děkujeme za pochopení.

Příjem objednávek není omezen.

Celý článek

BRANDIT se stěhuje

Kategorie: BLOG

Centrála BRANDIT se stěhuje. Zavážky zboží z Německa tak mají zpoždění. Buďte prosím trpěliví. Děkujeme!

Více informací v článku...

Celý článek

E-shop funguje bez omezení.

Kategorie: BLOG

Důležité informace o tom, jak fungujeme v době koronaviru a vládních omezení.

Celý článek

Kšiltovky - nová kolekce BRANDIT a ALPHA INDUSTRIES

Kategorie: BLOG

Představujeme novou kolekci kšiltovek od BRANDIT a ALPHA INDUSTRIES.

Velký výběr stylů a barev.  

 

Celý článek

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ GDPR

Kategorie: BLOG

Vážení zákazníci,

jak jste již v poslední době možná zahlédli na internetu či zaslechli v médiích, 25. 5. 2018 vstupuje v účinnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, známé především pod zkratkou GDPR (více informací zde). Protože si ceníme Vaší přízně a ochranu Vašich osobních údajů nebereme na lehkou váhu, činili jsme již doposud vše proto, aby u nás Vaše osobní údaje byly v naprostém bezpečí.

 

Celý článek

Kategorie