BLOG

Chystáme se na Vánoce 2022

Kategorie: BLOG

I letos bude možná  výměna "nevhodných" vánočních dárků.

Pokud objednáváte zboží jako vánoční dárek, vyměníme Vám jej i po uplynutí zákonné čtrnáctidenní lhůty. Do poznámky k Vaší objednávce, prosíme, připište označení "VÁNOČNÍ DÁREK". Výměny takto objednaného/označeného zboží budeme přijímat do pátku 13.1.2023.

Pozor: Jedná se pouze o výměny za jinou velikost nebo jiné zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě. Vracení zboží v této akci není možné a vztahují se na něj běžné zákonné lhůty.

 

Dárkové poukazy

Ideální dárek, když si nejste jistí velikostí, barvou nebo čímkoli jiným a chcete se vyhnout nadšení typu: "Jé, no víš... ehm..." Nakombinujte si dárkové poukazy v hodnotách 100, 200, 500 nebo 1000 Kč. Platnost je 6 měsíců od data nákupu.

Dárkové poukazy jsme schopni poslat i elektronicky, takže nemusíte čekat na doručení přepravcem. Stačí připsat do poznámky k objednávce Váš požadavek na odeslání poukazu na e-mail.

 

Provozní doba během Vánoc

Zboží budeme expedovat do 23.12.2022.  Chcete-li mít jistotu, že Vaše zboží dorazí do Vánoc, neodkládejte nákup a věnujte také pozornost dostupnosti zboží. U položek s delší dobou dostupnosti nebo zakázkové výroby nejsme schopni my, ani naši smluvní přepravci či dodavatelé, zaručit dodání do Vánoc.

Od 24.12.2022 do 1.1.2023 nebude probíhat expedice objednávek a provoz zákaznické linky bude omezen. Všichni naši zaměstnanci si budou užívat zaslouženého odpočinku po předvánočním úsilí. Děkujeme, že jim ho dopřejete.

Do běžného provozu se vracíme 2.1.2023.

Vaše objednávky budeme samozřejmě přijímat nonstop i během Vánoc. První várka objednávek k Vám však vyrazí až 2.1.2023. 

 

Jak budou doručovat přepravci?

Tyto informace přejímáme od přepravních služeb a nemůžeme garantovat skutečnosti v nich uvedené. Důrazně doporučujeme nespoléhat ve vánoční době na zázraky. 

  • Česká pošta

"Aby dárky pod stromeček dorazily včas, stanovila Česká pošta rozhodný den na 21. prosince. Pokud do tohoto data obdrží všechny druhy balíkových zásilek do přepravy, zaručuje jejich dodání do Štědrého dne. Pokud pošťáci 23. 12. adresáta nezastihnou, uloží zásilku na místním depu či DSPU. Lidé si ji mohou vyzvednout 24. 12. od 8 do 11 hodin. Nevyzvednuté zásilky budou 27. 12. k dispozici na ukládací poště."

  • PPL

"Který den je pro odesílání balíkové zásilky s garancí dodání do Štědrého dne pro letošek tím nejzazším? „V PPL doručujeme do 23. prosince včetně. Doručení bude záviset na tom, jestli stihne e-shop balík expedovat. Pokud to bude ve čtvrtek 22. prosince, PPL přes 98 procent takových zásilek v pátek 23. prosince doručí a dárek bude v sobotu pod stromečkem. Samozřejmě platí, že je lepší objednat co nejdříve a nenechávat nákupy na poslední chvíli, ale i o tyto balíky se postaráme,“ vysvětluje Petr Horák."

  • Zásilkovna

Mějte prosím na paměti, že platí zkrácená úložní doba zásilek pro zásilky podané od 1. 11. do 20. 12. 2022. Po uplynutí úložní doby budou zásilky putovat zpět k odesílateli. Pro výdejní místo platí 5+2 dny, pro Z-box 2+1 dny (standardní doba+možnost prodloužení).

Doporučený termín pro nejzazší podání k dodání do Vánoce je 20.12.2022.