Bunda Xylontum Giant Parka

hnědá

Zvolte barvu

Zvolte velikost (Velikostní tabulka)

Vaše volba:

Barva: hnědá | Velikost: zvolte velikost

Kód produktu: 100105_HNE
Dostupnost: zvolte velikost Přehled dostupnosti

2 458 2 926 (bez DPH)

Sleva na zboží 16%.

  • Pro řadu oblečení XYLONTUM, použila firma SURPLUS vlastní, za tímto účelem speciálně vyvinutý svrchní materiál. Výsledkem je série v neobvyklém retro stylu.
  • Bunda Giant Parka je špičkovým modelem řady Xylontum. Jedná se o prodlouženou bundu vybavenou odnímatelnou zateplovací vložkou. S Giant Parkou tedy vlastně získáváte bundy dvě, neboť jak parku, tak vložku lze nosit samostatně - parku v jarních a podzimních měsících, vložku jako lehký zateplený kabát nebo delší sako a obě dohromady pak vytvoří opravdu teplou zimní bundu.
  • Aby té variability nebylo dosti, je Giant Parka opatřena odnímatelnou kapucou, která je zateplena rovněž odnímatelnou vložkou. Okraj kapuce zdobí kožešina, ano, rovněž odnímatelná. To se hodí nejen při praní, ale umožňuje přizpůsobit případnou ochranu hlavy aktuálnímu počasí a nebo také změnit celkový vzhled bundy podle aktuální nálady.
  • Xylontum Giant Parka se rovněž vyznačuje velmi výjimečným vzhledem díky použitému vrchovému materiálu. Je jím příjemná směs bavlny a polyseteru, která je ošetřena polyuretanovým zátěrem. Materiál tak získává žádoucí vodopudivost a rychleji schne. Vzhledově pak připomíná voskovanou tkaninu nebo kůži.
  • Zajímavým prvkem je rovněž použití červeně laděné kostkované podšívky, která společně s luxusními vnitřními nášivkami bundě propůjčuje atraktivní vzhled a bunda přitahuje pozornost i ve chvílích, kdy je oblékána nebo odkládána.
  • K užitku nepochybně přijde i variabilita úložného prostoru - šest vnějších kapes a dvě vnitřní na bundě (plus jedna kapsička na levém rukávu) a po dvou kapsách na vnější i vnitřní straně zateplovací vložky poskytnou dostatek místa pro vše potřebné.
  • K úpravě obvodu v pase ve dvou stupních lze použít vzadu integrovaný pásek se stiskacími knoflíky. Manžety rukávů jsou opatřeny nápletem. Dolní okraj bundy lze stáhnout pružnou tkanicí. Také dolní okraj bundy lze stáhnout pružnou tkanicí a zabránit tak vnikání chladu odspodu.
  • Ojedinělý vzhled díky použitému vrchovému materiálu a elegantní podšívce dotvářejí v neposlední řadě stiskací druky opatřené logem výrobce.
  • Materiál: 72 % bavlna, 28 % polyester

Velikost S M L XL XXL
Šířka předního dílu cm 54 56 58 60 64
Délka zadního dílu cm 80 82 83 85 87
Délka rukávu cm 65 67 68 69 70

Chcete vědět více, nebo chcete pomoci s objednávkou?