Bunda Xylontum Biker Jacket

černá

Zvolte velikost (Velikostní tabulka)

Vaše volba:

Velikost: zvolte velikost

Kód produktu: 100104_CRN
Dostupnost: zvolte velikost Přehled dostupnosti

1 264 (bez DPH)

Pro uplatnění zákaznické slevy se přihlaste - Chci vědět víc.

  • Inspirace koženými motorkářskými bundami
  • Bunda Xylontum Biker Jacket od firmy Surplus odpovídá současným moderním trendům a je inspirována typickými koženými motorkářskými bundami, ale navíc je příjemně hřejivá díky měkkému zateplení. Je vyrobena z velmi pevného a odolného nylonu, který je také vodoodpudivý, a proto bunda poskytne dobrou ochranu i za deštivého počasí.
  • Pozornost bude nepochybně poutat líbivá kombinace černé s červenými prvky, ať je to zvýraznění bočního švu, které je prodloužené po celé délce rukávu, vnitřní lemování límce, obšití uzávěrů kapes nebo prošití légy zdrhovadla a krytu rukávové kapsičky. Bikerský vzhled podtrhují krátká zdrdovadla pro úpravu obvodu konců rukávů, kožené zpevňující patky na zdrhovadlech kapes a výšivky s logem firmy na hrudi a vzadu za límcem.
  • Bunda poskytuje praktický úložný prostor ve dvou předních kapsách, jedné rukávové a jedné vnitřní.
  • Bunda Xylontum Biker je nepochybně elegantním a praktickým oděvem vzhledem na odolnost materiálu, vododpudivost a zateplení. Najde nepochybně uplatnění za chladnějšího jarního nebo podzimního počasí a to nejen při jízdě na motorce, ale tak jako městský nebo volnočasový oděv.
  • Materiál: 100 % polyester

Velikost S M L XL XXL
Šířka předního dílu cm 50 53 57 60 63
Délka zadního dílu cm 66 68 70 72 74
Délka rukávu cm 61 63 65 68 71

 


Chcete vědět více, nebo chcete pomoci s objednávkou?